Poukážky na ovocie

Predpredaj ovocia na sezónu 2023 je ukončený. Ďakujeme každému, kto nás podporil kúpou poukážky!

Ak ste si nestihli zakúpiť poukážku, nezúfajte - ovocie si budete môcť zakúpiť aj bez poukážky. Aktuality o samozbere jahôd nájdete tu, o broskyniach na zaváranie prinesieme viac informácií neskôr.

2 položiek celkom
Poukážka na broskyne na zaváranie 36 kg
€86,40 –13 %
€75,60 / ks

Poukážka na 36 kg broskýň na zaváranie v sezóne 2023.V cene poukážky je 3 x 12 kg broskýň odrody Redhaven, Cresthaven alebo Flamingo s dopravou zdarma v rámci celého Slovenska....

Kód: 306
Poukážka na samozber jahôd 6 kg
€18 –17 %
€15 / ks

Poukážka na 6 kg jahôd v samozbere 2023.Samozber jahôd bude prebiehať v našom sade vo Dvoroch nad Žitavou v termíne (približne) od konca mája do polovice júna. O presnom termíne...

Kód: 307

Milí priatelia Emilových Sadov!

Výťažok z predaných poukážok každoročne použijeme na financovanie protimrazovej ochrany, ktorá je z roka na rok náročnejšia.

Počas uplynulých rokov sme s vašou pomocou vybudovali protimrazovú závlahu, zakúpili desaťtisíce parafínových sviec a aj desiatky letových hodín helikoptéry, ktorá vírila vzduch počas prízemných mrazov. 

Vopred ďakujeme každému, kto sa rozhodne nám pomôcť. Už počas minulých rokov ste nám dokázali, že vám na nás záleží. My dúfame, že sa vám na oplátku budeme môcť odvďačiť krásnym a chutným ovocím.

 

Prečo si zakúpiť poukážky?

  1. Ušetríte. Broskyne získate o 13% a jahody až o 17% lacnejšie, než zákazníci, ktorí si poukážku nezakúpia.
  2. Ovocie vám garantujeme. Počasie je z roka na rok nevyspytateľnejšie; stačí jedna mrazivá noc a môžeme prísť o veľkú časť úrody. Ak sa niečo také stane, vy sa nemusíte báť - ovocie garantovane dostanete.
  3. Nultý deň samozberu. S poukážkou na jahody môžete náš sad navštíviť exkluzívne ešte pred otvorením samozberu pre verejnosť, v tzv. nultý deň. Samozrejme môžete prísť aj neskôr, kedykoľvek počas jeho trvania.
  4. Maximálne pohodlie. Broskyne vám doručíme priamo domov / na chatu / do práce, jednoducho kamkoľvek na Slovensku. Nemusíte chodiť na trh ani do obchodu a dokonca nemusíte ani vyťahovať peňaženku, vy už predsa máte poukážku.
  5. Vždy čerstvé. Broskyne na zaváranie doručujeme na druhý deň po ich obratí. A pri jahodách je to jasné - chuti slnkom ohriatej, práve odtrhnutej jahody sa nič nevyrovná.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz