Poukážky na ovocie

Predpredaj ovocia na rok 2024

2 položiek celkom
Poukážka na samozber jahôd eshop
19,80 € –18 %
16,20 €

Poukážka na 6 kg jahôd v samozbere 2024.Samozber jahôd bude prebiehať v našom sade vo Dvoroch nad Žitavou v termíne (približne) od konca mája do polovice júna. O presnom termíne...

Kód: 6
Poukážka na broskyne na zaváranie eshop
99 € –7 %
91,80 €

Poukážka na 36 kg broskýň na zaváranie v sezóne 2024.V cene poukážky je 3 x 12 kg broskýň odrody Redhaven, Cresthaven alebo Flamingo s dopravou zdarma v rámci celého Slovenska....

Kód: 36

Milí priatelia Emilových Sadov!

Výťažok z predaných poukážok každoročne použijeme na financovanie protimrazovej ochrany, ktorá je z roka na rok náročnejšia.

Počas uplynulých rokov sme s vašou pomocou vybudovali protimrazovú závlahu, zakúpili desaťtisíce parafínových sviec a aj desiatky letových hodín helikoptéry, ktorá vírila vzduch počas prízemných mrazov. 

Vopred ďakujeme každému, kto sa rozhodne nám pomôcť. Už počas minulých rokov ste nám dokázali, že vám na nás záleží. My dúfame, že sa vám na oplátku budeme môcť odvďačiť krásnym a chutným ovocím.

Prečo si zakúpiť poukážky?

  1. Ušetríte. Broskyne a jahody v samozbere môžete získať lacnejšie, než zákazníci, ktorí si poukážku nezakúpia.
  2. Nultý deň samozberu. S poukážkou na jahody môžete náš sad navštíviť exkluzívne ešte pred otvorením samozberu pre verejnosť, v tzv. nultý deň. Samozrejme môžete prísť aj neskôr, kedykoľvek počas jeho trvania.
  3. Maximálne pohodlie. Broskyne vám doručíme priamo domov / na chatu / do práce, jednoducho kamkoľvek na Slovensku. Nemusíte chodiť na trh ani do obchodu a dokonca nemusíte ani vyťahovať peňaženku, vy už predsa máte poukážku.
  4. Vždy čerstvé. Broskyne na zaváranie doručujeme na druhý deň po ich obratí. A pri jahodách je to jasné - chuti slnkom ohriatej, práve odtrhnutej jahody sa nič nevyrovná.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz