O nás

Emilove Sady založil v r. 1966 Emil Schultz st.

Milí priatelia! Dovoľte, aby som Vám predstavil Emilove Sady

Sady založil môj otec Emil Schultz st. Bol rodákom zo Záhoria. Ako s humorom hovorieval, priženil sa na Dolnú zem kvôli svojej milovanej Katke. Ľudia hovoria, že jeho lásku k manželke a ovocinárstvu cítiť v našich sadoch na každom kroku.

To, že raz budem pokračovať v otcových šľapajach, som si uvedomil až na študijnom pobyte v Austrálii. Na tamojších rodinných ovocinárskych farmách sa mi otvorili oči. Rozhodol som sa, že budem pokračovať v tom, čo začali moji rodičia.

Trúfam si povedať, že dnes patríme nielen k najväčším, ale aj k najperspektívnejším ovocným sadom na Slovensku. Okrem kvality nášho ovocia veľmi dbáme na rodinnú atmosféru. Snažíme sa, aby každý, kto k nám zavíta, sa u nás cítil ako vo vlastnej záhrade.Budeme radi, ak nás navštívite. Čakajú na Vás nielen krásne,  chutné a zdravé jahody, jablká, broskyne, čerešne a slivky ale  verím, že aj nezabudnuteľné  chvíle strávené v prírode.

Tešíme sa na Vás aj na celú Vašu rodinu.
S úctou,  

Emil Schultz ml.
predseda

 

"Sme najstaršia rodinná ovocná farma na Slovensku."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie