AKTUALITY

Staňte sa ovocinárom v Emilových Sadoch

Staňte sa ovocinárom v Emilových Sadoch

Opäť vám prinášame možnosť získať titul čestného ovocinára v Emilových Sadoch. Kúpou poukážok na ovocie v sezóne 2019 si zaistíte to najlepšie, čo u nás vypestujeme. Ponuku už poznáte: poukážka na 12 kg jahôd v samozbere, 30 kg broskýň na zaváranie alebo celoročná poukážka v hodnote 350 €, ktorú môžete uplatniť v našich kamenných predajniach a na eshope na čokoľvek z našej ponuky.

Samozber jabĺk 2018

Samozber jabĺk 2018

Aj v roku 2018 sme pre vás pripravili obľúbený samozber jabĺk. Počas nasledujúcich týždňov si u nás môžete nazbierať odrody Golden Delicious, Selena, Pinova, Jonagold, Topaz a Idared. Začíname v pondelok 10. septembra.

Broskyne na zaváranie približne od polovice júla

Broskyne na zaváranie približne od polovice júla

Keďže broskyne sa majú zavárať čo najrýchlejšie po oberaní, prihláste sa na odber noviniek a my vám e-mailom oznámime, kedy presne začneme. Broskyne budeme predávať cez Eshop aj v našich 2 predajniach. Adresy aj otváracie hodiny našich predajní nájdete v Kontaktoch.

Samozber jahôd a hrachu 2018

Samozber jahôd a hrachu 2018

Tak ako každé leto, aj v tomto roku si môžete prísť nazbierať jahody. Na výber budete mať z dvoch odrôd, a z dvoch novo vysadených plantáží.

Staň sa ovocinárom v Emilových Sadoch

Staň sa ovocinárom v Emilových Sadoch

Aj tent rok máte možnosť nám pomôcť ochrániť našu úrodu ovocia a na oplátku môžete získať zdravé ovocie vypestované u nás, v Emilových Sadoch.

Samozber jabĺk 2017

Samozber jabĺk 2017

Sezóna jabĺk sa s prichádzajúcou jeseňou nezvratne blíži a okrem tradičných tipov na jesenné radovánky vám chceme dať jeden netradičný a zároveň užitočný - samozber jabĺk. Nie je nič lepšie ako spojiť príjemné s užitočným a zobrať deti na čerstvý vzduch oberať jablká a užiť si s rodinou a priateľmi pekný deň. Bude to určite príjemná zmena pre Vás aj pre deti, z ktorej sa môže ľahko stať rodinná tradícia. Keďže sa nám podarilo zachrániť našu úrodu jabĺk pred mrazmi, tak aj v tomto roku si môžete prísť nazbierať jablká. Môžete si vybrať od skorých odrôd až po neskoré, vhodné na dlhodobé zimné skladovanie. Ak sa vám nechce zbierať, môžete si kúpiť jablká v našich predajniach. Ale samozber má predsa len väčšie čaro: viete, čo zbierate, môžete ochutnávať a strávite deň v prírode.

Deň otvorených dverí 2017

Deň otvorených dverí 2017

Aj tento rok sa bude posledná augustová sobota niesť v znamení ovocia, rodiny, smiechu a skvelej zábavy. Dvere do nášho sadu otvoríme 26.8.2017 o 10:00 hod. Príďte a vychutnajte si s nami príjemný deň v najstaršom rodinnom sade na Slovensku. Tešia sa na Vás koniari z Csákberényi, Bábkové divadlo Dúha, detský folklórny súbor Lúčik a kynologický klub Dvory nad Žitavou. Okrem toho pre Vás pripravujeme tombolu, ochutnávku našich produktov, miešané nápoje a bohaté občerstvenie, detský kútik s maľovaním na tvár a po našom sade Vás prevezie trakovláčik. Čerešničkou na torte bude možnosť zalietať si na helikoptére a pozrieť si naše sady z vtáčej perspektívy. Už sa na Vás tešíme!

Jesenná akcia v predajniach

Jesenná akcia v predajniach

Túto jeseň sme si pre vás znovu pripravili koleso šťastia. Pri nákupe nad 5 kg jabĺk prvej triedy, máte možnosť potočiť kolesom šťastia a vyhrať 1 z 7 super cien. Akcia platí až do odvolania a iba v našich predajniach. Adresy predajní nájdete tu: Predajne

Samozber jabĺk 2016 nebude

Samozber jabĺk 2016 nebude

Samozber jabĺk tento rok bohužiaľ nebude. Dôvodom sú jarné mrazy ktoré spôsobili škody vo výške viac ako 70% na tohtoročnej úrode jabĺk. Parcela ktorú sme mali každoročne vyčlenenú na samozber bola veľmi poškodená a škody tu presahovali cez 90%. Z tohoto dôvodu tento rok samozber jabĺk nebude. Nazbierané jablká si ale viete kúpiť v našich predajniach. Adresy aj otváracie hodiny našich predajní nájdete v Kontaktoch.